17 Yıllık Deneyimimizle Sizde YDS Sınavına Hazırlanın

Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla YDS Hazırlık Kursu

YDS Uzmanlık Gerektirir, Seviye Tespit ve Deneme Dersi İçin Öğretmenlerimiz İle Tanışın
DDM Logo
Resim
Resim

YDS hazırlık kurslarımız Türkiye çapında bilinen gerekli tüm bilgi birikimine sahip alanlarında uzmanlaşmış hocalarımız tarafından yürütülmektedir.

Öğretim sistemimiz skor arttırmaya yöneliktir bu nedenle yoğunlaştırılmış kurs programları uygulayarak, sınav stratejisi ve test teknikleri üzerinde çalışmalar yapmaktayız.

YDS hazırlık gruplarında eğitimler kelime dağarcığının genişletilmesi, eş anlamlı kelime çalışması, dil bilgisi kuralları, akademik metinleri okuma-anlama ve soru çözme dersleri şeklinde işlenmektedir.

YDS gruplarımıza katılım öncesinde belirli bir düzeyde İngilizce bilme şartı aranmaktadır. Yapılacak olan seviye belirleme sınavı sonrasında hedeflediğiniz skora uygun gruplara yerleştirilir ya da kişiye özel programlarımıza dahil olabilirsiniz.

YDS Kursu hafta sonu ya da hafta içi dersleri şeklinde toplam 60 saat olup 2,5 ay sürmektedir. Eğitimler U düzeninde maksimum 8 kişilik kalabalık olmayan sınıflarda düzenlenmektedir.

Bu sayede öğrencilerimizle birebir ilgilenme olanağı yaratmaktayız. DDM olarak tüm YDS katılımcılarına başarılar dileriz.

YDS SINAV TARİHLERİ