PROFICIENCY

Üniversitelerin İngilizce hazırlık atlama, hazırlık bitirme ve yüksek lisans kabul sınavlarına yönelik en fazla 6 katılımcıdan oluşan grup dersleri veya birebir özel ders programları hazırlamaktayız. Genel olarak 12 ya da 15 kişilik gruplarda yürütülen dil eğitiminin aksine, maksimum 6 kişilik özel gruplarda PROFICIENCY Kursu düzenleyerek öğrencilerimizle birebir ilgilenme olanağı yaratmaktayız. Bu nedenle kesinlikle kalabalık gruplar oluşturmamaktayız.

PROFICIENCY Birebir Ders veya Özel Grup Eğitimleri

2 veya 3 kişilik eşit düzeyde İngilizce yetisi olan öğrenciler için grup veya birebir olarak ta yapılabilen özel dersler ile PROFICIENCY sınavlarına öğrencilerimizi garantili olarak hazırlamaktayız.

Gruplardaki katılımcıların dil beceri düzeyinin homojen olması ve sınav türünün aynı olması esastır. Gruplar seviye tespit sınavı sonucuna göre ve ilgili üniversitenin sınav sistemine göre oluşturulur. Her katılımcı ayrı ayrı yazılı ve sözlü sınava tabi tutulur.

Hi English olarak üniversitelerin İngilizce hazırlık atlama sınavlarına yönelik eğitim yöntemleri geliştiriyoruz.

PROFICIENCY Derslerinin İçeriği Nedir?

Okuma bölümü için okuma teknikleri ve kelime hazinesi geliştirilir, yazma bölümü için gramer, format ve noktalama işaretleri üzerinde çalışılır, dinleme ve konuşma bölümleri için katılımcının dile yatkınlığı ve alışkanlığı arttırılır. Bunların yanında önemli olarak, karşılaşılacak soru türleri üzerine çalışılır ve düzenli olarak deneme testleri yapılır.

Derslerde kullanılacak olan tüm materyaller Hi English tarafından öğrencilerine ücretsiz olarak verilmektedir. Eğitimler hakkında daha detaylı bilgi almak için Bağdat Caddesi şubemizi ziyaret edebilirsiniz.