Tüm Kurslar

Hi English farklı dil eğitim programları ile sizlere yurt içinde ve yurt dışında katılabileceğiniz eğitim hizmeti sunmaktadır.

Yurtiçi İngilizce Eğitimi Programları

Hi English şubelerinde veya uzaktan eğitim yöntemleriyle Genel İngilizce, Sınav hazırlık İngilizcesi, İş İngilizcesi vb. ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel kurslar düzenlemekteyiz.

Yurtdışı İngilizce Dil Eğitimi Programları

Yurtdışındaki dil okullarının eğitim süreleri hangi düzeyde dil eğitimi almak istediğinize göre değişkenlik gösterir. Bütçenize ve zamanınıza göre belirleyeceğiniz sürede ve programda yurtdışındaki dil okullarında eğitim alabilirsiniz. Genel olarak yurtdışındaki dil okulları sene boyunca kesintisiz olarak eğitim vermektedir.

Yabancı Dil Sınav Hazırlık Programları

Hi English olarak uluslararası ve yerel yabancı dil sınavlarına yönelik, akademik başarısı tescilli, konusunda uzmanlaşmış öğretmen kadromuz ile TOEFL, IELTS, TOEIC, GRE, GMAT, SAT, YDS PROFICIENCY sınavlarına yönelik eğitimlerimizle sizlere başarıyı garanti ediyoruz

İş İngilizcesi

Yöneticilerin yönetimde belli noktalara gelebilmeleri ve geldikleri noktalarda kalabilmeleri için biraz daha fazlasına gereksinmeleri vardır. Bu özel gereksinimin farkında olan DDM, şirketlerin üst düzey yöneticilerine, müdürlere, bölüm yöneticilerine ve diğer çalışanlara İngilizce yeteneklerini geliştirmek ve güncelleştirmek için gerekli olanakları sunmaktadır.

İngilizce Özel Dersler

Eğitim; öğrenci adayının seviyesi, ihtiyaç ve beklentilerine göre formasyon sahibi TÜRK veya YABANCI öğretmenler tarafından verilir. Dersler, bire-bir eğitim düzeninde olmaktadır. Bire-bir dersleri en fazla 2 kişi paylaşabilir. Daha fazla kişilerin bir araya gelip grup oluşturdukları durumlar için ayrıca görüşülür.

Eğitim başlamadan önce, öğrenci adayları ziyaret edilerek kendilerinin seviyeleri, öğrenme alışkanlıkları, ihtiyaç ve beklentileri belirlenir. Bu bilgiler ışığında, öğrenci için en uygun yöntem, kaynak ve program belirlenir.

Öğrencilerin kendi belirleyeceği gün ve saatlerde eğitim programı başlar. Dersler, öğrencinin tercihine göre iş yerleri veya evlerde verilmektedir. Eğitmenlerimiz bu konuda esnek olabilmektedirler.

Çocuklar İçin Dil Eğitimi

Çocuklar için hazırladığımız dil eğitim programlarımız ilkokul ve ortaokulda öğrenim gören öğrencilere yöneliktir. Öğrencilerimizin dört dil yetisi olan okuma, yazma, konuşma ve dinleme yeteneklerini geliştirecek yöntemleri kullanarak kısa sürede akıcı düzeyde öğrendikleri dili konuşabilmelerini hedeflemekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir