Yetişkinler İçin İngilizce Kursu

Hi English ders programları belirlediğiniz bir seviyede veya alanda dil kullanım becerilerinizi geliştirmeye yoğunlaşır ve farklı aktivitelerle kursları kombine eder. Programlar İngilizceyi en ideal şekilde öğrenme hedefinize ulaşmanız için tasarlanmıştır. Hi English gereksinimlerinize yönelik olarak size çeşitli dersleri seçme şansı sunmaktadır.

Sabah Kursları

İngilizce sabah kursları geniş bir zaman diliminde dört temel dil becerinizin gelişmesine yönelik dersleri kapsamaktadır. Haftanın üç günü sabah 10:00/14:00 saatleri arasında düzenlenen yoğun kurs programları İngilizceyi okuma/yazma, konuşma ve anlama düzeyinde pekiştirilmesini sağlar. Çoğu kurslarda görünen kalabalık gruplar oluşturmamaktayız. Ders işleyişinin verimli olması açısından grup sayısı maksimum 10 kişiyle sınırlıdır.

Öğlen Kursları

Öğlen kursları İngilizce konuşma becerisini edinmiş kişiler için sadece konuşma dersleri olarak düzenlenmektedir. Belirli alanlar ve konular üzerine yoğun bir program izlenilir ve eğitim sonuna kadar benzersiz bir konuşma aktivitesi süreci yaşarsınız. Amerikalı öğretmen üyelerimiz tarafından işlenen konuşma derslerine katılan minimum B1 seviyesindeki kişilerle bilgi ve becerilerinizi paylaşma ortamı sunmaktayız.

Akşam Kursları

Akşam kursları hemen her seviyede oluşturulan farklı düzeylerdeki grup öğrencilerinin seviyelerine uygun dersliklere yerleştirilmesiyle birlikte eğitimlerine başlarlar. Akşam kursları seviye gruplarına göre Türk ve Amerikalı öğretmenler tarafından yürütülen dersler şeklinde ilerletilmektedir.