Sınav Programları

Dünya genelinde skor garantisi ile öğrencilerini İngilizce akademik sınavlara hazırlayan dil okulu olma özelliğimiz vardır. Hedeflenen puanı yüksek oranla kazandırma yeteneğine sahibiz.

Hafta sonu, hafta içi grup eğitimleri ve birebir kişiye özel programlar düzenleyerek, öğrencilerimize kalıcı sınav metotlarını öğretme, sınav öncesi eksiklerini tamamlama, sınav teknik ve taktikleri üzerine derler vermekteyiz.

Sınav programlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için Hi English ofislerini arayabilir eğitim danışmanlarımızdan bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Eğitim danışmanlarımız TOEFL – IELTS – SAT – GMAT – GRE – PTE Akademik – PROFICIENCY – Cambridge Sınavları ve yerel akademik İngilizce sınavları hakkında tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

Sınav öncesi ders alma ihtiyacı duyan tüm adaylar için ücretsiz seviye belirleme sınavları yapmaktayız. Seviye belirleme sınavı sonrası tüm bilgiler adaylarla paylaşılmaktadır.

Hi English ofislerinden TOEFL, IELTS, Pearson PTE, SAT, GRE, GMAT sınavlarına başvuru için destek talebinde bulunabilirsiniz.