Özel Dersler

Hi English, çeşitli sebeplerden dolayı grup eğitimlerine katılamayan kişiler için İngilizce ve sınav programlarına yönelik kişiye özel olarak hazırlanan dersler düzenlemektedir.

Özel Ders Programlarının Amacı

Bireylerin öğrenme alışkanlıklarını, ihtiyaç ve beklentilerini belirleyerek, kişiye özel İngilizce dil eğitimi veriyoruz.

Özel Derslere Kimler Katılabilir?

Kendi zaman, okul veya ve iş programına uygun ders almak isteyen tüm kişiler İngilizce özel derslere katılabilir.

Özel Ders Eğitim Detayları

Eğitimler, öğrenci adayının seviyesi, ihtiyaç ve beklentilerine göre formasyon sahibi TÜRK veya YABANCI öğretmenler tarafından verilir. Dersler, bire-bir eğitim düzeninde olmaktadır.

Bire-bir dersleri en fazla 2 kişi paylaşabilir. Daha fazla kişilerin bir araya gelip grup oluşturdukları durumlar için ayrıca görüşülür.

Eğitim başlamadan önce, öğrenci adayları ziyaret edilerek kendilerinin seviyeleri, öğrenme alışkanlıkları, ihtiyaç ve beklentileri belirlenir. Bu bilgiler ışığında, öğrenci için en uygun metot, kaynak ve program belirlenir.

Öğrencilerin kendi belirleyeceği gün ve saatlerde eğitim programı başlar. Dersler, öğrencinin tercihine göre iş yerleri veya evlerde verilmektedir. Eğitmenlerimiz bu konuda esnek olabilmektedirler.

Özel Ders Yöntemi

Dil öğreten bir kurum olarak, öğrenim sürecine bakış açımız, sektörün şu anki “ÖĞRETME” merkezli yaklaşımının aksine “ÖĞRENME” merkezlidir. Öğrencilerimizin bu süreçte pasif değil, aktif olmalarını destekleyen bir eğitim modeli uygulamaktayız. Dil öğrenmede MORAL ve MOTİVASYON unsurlarının oynadığı rolün önemini biliyoruz.

İnsanların farklı öğrenme alışkanlıklarına sahip olduklarının ve dolayısıyla farklı şekillerde öğrendiklerinin bilincindeyiz. Bu nedenle eğitimlerimizi DİNLEME, GÖRME, YAZMA, HİSSETME ve KONUŞMA aktivitelerini, kişiye veya gruba özel bir biçimde uygun oranlarda harmanlayarak hazırlamaktayız.